Sektörün zorlu rekabet ortamında kendisine en üstlerde yer bulan firmamız,yeniliklere açık ve gelişimini sürdüren profili ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

   1969 doğumlu firmamızın kurucusu Cemal Kaya,iş hayatına 1986 yılında Tim Talaş’ta tornacı çırak olarak başlamıştır.Askerlik hizmetine kadar bu firmada görevini başarıyla sürdürdükten sonra 1990 da askere gitmiştir.Dönüşte Yurdakul Dişli’de usta tornacı olarak işe başlamıştır.2000 yılına kadar burada istikrarlı başarı grafiğini sürdürmüştür.Ardından Samet Kalıp’a usta başı olarak geçiş yapmıştır.2006 yılında buradan ayrılarak firmamızı açmıştır. 1 adet üniversal torna ve 1 adet üniversal freze ile çıktığı yolda çeşitli zorluklara rağmen günümüzde 3 adet üniversal torna,1 adet üniversal freze ve 1 adet kaynak makinesi ile temiz işçiliğini,dolayısıyla verimli çıkışını sürdürmeyi başarmıştır.

Yeniliklere açık,çalışma alanını her geçen gün genişleten kurucumuz evli ve 1 çocuk babasıdır. Mesleğini küçük yaşta başlamak üzere sürdüren Cemal Kaya,yanında 2 çalışanı ile sektördeki yerini zirveye çıkarmayı hedef haline getirmiştir.

Vizyon

Sağlanılan yüksek seviyedeki müşteri memnuniyetinden ödün vermeyerek,en iyi kalitede ürünleri zamanında ve istenilen şekilde müşterilerimize ulaştırarak,uzun soluklu,güvenilir ikili ilişkilerle sektördeki yerimizin haklılığını kanıtlamak ilk hedefimiz.